ETKİLEŞİM GRUPLARI

Nedir?

10-12 kişi ile yaklaşık 6-8 hafta boyunca haftada bir kere 90 dakika bir araya gelip profesyonel bir lider eşliğinde (alanında uzman bir veya iki psikolojik danışman) kişiler arası iletişimin ve etkileşimin geliştirilmesini amaçlayan grupla psikolojik danışma sürecidir. Sürece katılan öğrencilerimize katılım belgesi verilmektedir.

Kimler faydalanabilir?

ODTÜ öğrencileri

Ne zaman başvuru yapılabilir?

Web sayfamızı, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip ederek etkileşim grubu duyurularına ulaşabilir ve katılabilirsiniz. 


PSİKO-EĞİTİM GRUPLARI

Nedir?

10-12 kişi ile yaklaşık 6-8 hafta boyunca haftada bir kere 90 dakika bir araya gelip profesyonel bir lider eşliğinde (alanında uzman bir veya iki psikolojik danışman) belirlenen grup amacı doğrultusunda (Erteleme davranışı ile başa çıkma, verimli ders çalışma, zaman yönetimi vb.) gerçekleştirilen grup rehberliğidir. Bilgi alış verişinin yoğun olduğu, öğrencilerin sürece aktif katıldıkları profesyonel bir grup yaşantısıdır. Sürece katılan öğrencilerimize katılım belgesi verilmektedir.

Kimler faydalanabilir?

ODTÜ öğrencileri

Ne zaman başvuru yapılabilir?

Websayfamızı, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip ederek etkileşim grubu duyurularına ulaşabilir ve katılabilirsiniz.