Grupla Danışma

grupla-danisma

Etkileşim Grupları

Nedir?

10-12 kişi ile yaklaşık 6-8 hafta boyunca haftada bir kere 90 dakika bir araya gelip profesyonel bir lider eşliğinde (alanında uzman bir veya iki psikolojik danışman) kişiler arası iletişimin ve etkileşimin geliştirilmesini amaçlayan grupla psikolojik danışma sürecidir. Sürece katılan öğrencilerimize Katılım Belgesi verilmektedir.

Kimler faydalanabilir?

ODTÜ öğrencileri

Ne zaman başvuru yapılabilir?

Web, facebook, twitter ve pano afişlerimizden takip ederek etkileşim grubu duyurularına ulaşabilir ve katılabilirsiniz. (Ana sayfamızdaki yaklaşan etkinliklerimizi görebilirsiniz)

 

Psiko-Eğitim Grupları

Nedir?

10-12 kişi ile yaklaşık 6-8 hafta boyunca haftada bir kere 90 dakika bir araya gelip profesyonel bir lider eşliğinde (alanında uzman bir veya iki psikolojik danışman) belirlenen grup amacı doğrultusunda (Erteleme davranışı ile başa çıkma, Verimli Ders Çalışma, Zaman Yönetimi vb.) gerçekleştirilen grup rehberliğidir. Bilgi alış verişinin yoğun olduğu, öğrencilerin sürece aktif katıldıkları profesyonel bir grup yaşantısıdır. Sürece katılan öğrencilerimize Katılım Belgesi verilmektedir.

Kimler faydalanabilir?

ODTÜ öğrencileri

Ne zaman başvuru yapılabilir?

Web, facebook, twitter ve pano afişlerimizden takip ederek etkileşim grubu duyurularına ulaşabilir ve katılabilirsiniz. (Ana sayfamızdan yaklaşan etkinliklerimizi takip edebilirsiniz)